S.S.S

 

Soru: Northstarpay nereye baglı faaliyet göstermektedir?

Cevap: Northstarpay kripto para sisteminde herhangibi bir ülkede, kurum veya kurulusa baglı olmaksızın üyelerine cüzdan hesabı faaliyeti göstermektedir.

 

Soru: Northstarpay sitesinde kayıtlı bilgilerim ve islemlerim herhangibi sahıs, kurum veya kurulus tarafindan talep edilip ögrenilebilirmi?

Cevap: Northstarpay kripto para sisteminde oldugu gibi herhangibi bir ülke, kurum veya kurulusa baglı faaliyet göstermedigi icin hic bir sekilde üye bilgisi ve üyelerin yapmıs oldugu islemler icin paylasım talep edilemez, ögrenilemez.

 

Soru: Northstarpay sitesine bilgilerimi paylasmadan üye olup islem yapabilirmiyim?

Cevap: Evet, sitemize hicbir kimlik bilginizi vermeden mail adresi ile üyelik gerceklestirip islem yapabilirsiniz.

*FAKAT, bilgilerinizi kaydetmeden mail adresiniz üzerinden acmıs oldugunuz tanımsız hesaplarınızın sifresini kaybetmeniz, unutmanız yada hesaba baglı mail adresine erisim saglayamamanız durumunda, bahsi gecen hesabın ve hesapta bulunan paranın size ait oldugunu kanıtlayamiycagınızdan dolayı, KİMLİK BİLGİSİ VERİLMEDEN ACILIP, İSLEM YAPILAN TÜM HESAPLARIN VE İCİNDEKİ LİMİTLERİN SORUMLULUGU TAMAMIYLA KULLANICILARIN KENDİSİNE AİT BULUNMAKTADIR. Bu sorumlulugu üstlenen üyelerimiz hesap profillerine bilgi paylasımı yapmadan üyelik gerceklestirip islem yapabilirler.

 

Soru: Northstarpay hesap acıldıktan sonra kullanım esnasında benden herhangibi sebeple bilgilerimi talep edip, zorunlu paylasım yapmamı isteme hakkı varmıdır?

Cevap: Üyelerimizden bilgi taleplerini tamamıyla üyelerimizin bizden istekleri dogrultusunda talep etme hakkımız var.

Örnek vermek gerekirse, hesab sifrenizi unutmus yada hesaba baglı mail adresinize erisemiyor olabilirsiniz. Hesabınız bizde TANIMSIZ HESAP DEGİLSE, üyelik esnasında profil bilgilerinize kimlik bilgilerinizi girmisseniz, hesabın size ait oldugunu dogrulamak icin sizden tekrar kimlik bilgilerinizin paylasımı istenebilir veya hesabınızdaki bakiyeyi cekmek istediginiz yöntemlerden yapıcagınız secimlerdeki banka gibi aracı kurumlar islemin gerceklesmesi icin bizden sizin alıcı bilgilerini girme zorunlulugu istedigi taktirde, hesabınız TANIMSIZ HESAP olsa dair isleminizi gerceklestirebilmek icin bankanın istedigi bilgiler anlık olarak sizden talep edilir, fakat kayıt altına alınmaz.

 

Soru: Northstarpay hesabı acmak, hesaba para yatırmak veya hesaplar arası transfer yapmak ücretlimidir?

Cevap: Hayır, sitemizde hesap acmak, hesaba para yatırmak veya diger northstarpay hesaplarına para gonderip almak ücretsizdir. Sagdece hesaplarınızdaki bakiyeleri nakit olarak cekmek istediginizde masraf ve komisyon kesilir. Ayrıca sitemizden ıptv üyeligi talep ettiginizde belirli bir ücret karsılıgı aboneliginiz gerceklestirilir.

 

Soru: Northstarpay cüzdanımdaki bakiyeyi baska kullanıcılara ait Northstarpay cüzdan hesabına gönderip almada veya cüzdan hesabımdaki parayı nakit olarak cekmek istedigimde herhangibi limit, kısıtlama varmı?

Cevap: Hayır, Northstarpay cüzdanlar arası para transferlerinde herhangibi limit veya kısıtlama yoktur, islemler icin acıklama gerekmemektedir. Nakit cekimlerinizde aynı sekilde fakat nakit cekim yapıcagınız banka gibi aracı kurumların hesaplarda olusturabilcegi islem veya limit kısıtlamaları nakit cekim limit veya islem kısıtlamasına sebep olabilir.

 

Soru: Northstarpay cüzdan hesabımda belli limitde bakiyeyi belli bir sure bulundurursam hesap ücreti öder veya faiz alma gibi kazanc elde edermiyim?

Cevap: Hayir, bakiyeniz herhangibi hesap isletim ücreti ve bunun gibi isim altında eksilmeden ve faiz tarzı artis göstermeden aynı limitde korunur.

 

Soru: Northstarpay cüzdan hesabıma para transfer etmek istedim. İslemi gerceklestirdim fakat cüzdan hesabıma bakiyem yansımadı. Ne yapmam gerekli?

Cevap: Northstarpay tarafindan size verilen hesaba islemin gerceklestigine dair islem dekontunu GÖRSEL OLARAK DEGİL islemi gerceklestirdiginiz bankanın internet sitesi üzerinden (islem dekontunu mail adresine gönder) secip [email protected] mail adresine göndermeniz gerekmektedir. Bankaya ait mail adresinden islemin gerceklestigine dair dekont bize ulasinca bakiye hesabınıza yansıtılacaktır. Bunun haricinde sahtecilige karsı GÖRSEL OLARAK DEKONT RESİMLERİ ÜZERİNDEN İSLEM YAPILMİCAKTIR.

 

Soru: Deep Payment System nedir? Nasıl kullanılır?

Cevap: Northstarpay sitesinin her üyesine ayrı olarak sunmus oldugu sanal pos sistemine benzer bir ödeme sistemidir. Her üyelik acildiginda sistem üyeye otomatik olarak tl, dolar, euro ve bitcoin hesaplarının yanısıra birde o üyenin bu hesaplarına ödeme alabilmesi icin otomatik olarak o üyeye ait Deep Payment System yani sanal pos linki olusturur. Üye bu Deep Payment System linkini ister kendisine ait web sitesine isterse sosyal medya hesabı icinde bio kısmına veya paylasımı icine ekleyebilir. Size ait olan bu Deep Payment System linkine tıklandıgında müsterinizin karsısına banka sanal pos'du da dahil cesitli ödeme yöntemleri cıkar. Müsteriniz bu yöntemlerden diledigini secip, istedigi miktarda ödeme yapabilir ve size ait bu Deep Payment System üzerinden yapılan ödemelerin miktarı otomatik olarak sizin NORTHSTARPAY cüzdan hesabınıza yansır. Dilediginiz zaman nakit olarak cüzdanınızdan bakiyeyi cekebilirsiniz.

 

Soru: Deep Payment System ödeme linkini kullanmanın ayrıca bir masrafı, komisyonu varmıdır?

Cevap: Hayır, Deep Payment System ödeme linkini kullanmanın üyelerimize extra herhangibi masrafı yoktur.

 

IPTV ÜYELİGİ 

VE

GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ

Netflix, bein sports dahil 15000+ kanallı IPTV üyeligi almak ve kendinize ait güvenli odeme sistemine sahip olmak icin üye olun